TÖF 2020: info kaaskorraldajale


Hea Teadlaste Öö festivali sõber!

Sel aastal tuleb TÖF natuke teisiti. Kuna meil ei õnnestunud saada toetust festivali korraldamiseks, siis peame kahjuks teatama, et Teadlaste Öö festivali 2020. aastal ei toimu.

Ent oleme siiski seda meelt, et kui potentsiaalsetel kaaskorraldajatel on huvi ja võimalus oma sündmuste kulud ise katta, võiksid teadlased ja nende töö jätkuvalt olla septembri viimase reede keskmes - sedakorda siis lihtsalt Teadlaste öö kujul ja mõningate muutustega.

Esiteks pakume, et Teadlaste öö võiks toimuda n-ö vabas vormis, ilma keskse teemata. Ka digikaose-teemalised sündmused on jätkuvalt teretulnud, ent ilma festivalita ei ole kitsam, konkreetne teemapüstitus nõutav. Usume ka, et “vaba teema” võiks julgustada Teadlaste ööst osa võtma neid korraldushuvilisi, kes enne ehk tundsid, et nende plaanitav sündmus ei haakuks teemaga. Meie poolt on täiesti aktsepteeritav, kui soovid korraldada piletiga ürituse.

Ka AHHAA ise soovib võimalusel 25. septembril Teadlaste öö programmi panustada.

Teiseks: sündmuse reklaammaterjalid. Kui sul on huvi kaaskorraldajaks hakata, siis Teaduskeskus AHHAA pakuks suurima heameelega jätkuvalt võimalust oma kava festivali kodulehele lisada ning TÖF-i Facebooki lehe oma sündmuse kaaskorraldajaks lisada, et selle nähtavust suurendada. Lisaks valmistaksime sündmusele digivisuaalid (plakat, Facebooki päisebänner jne). Trükikava jm printmaterjalide koostamiseks ei ole meil paraku võimalust.

Kui soovid oma ettevõtmist TÖF-i kodulehel kajastada, siis palun täida allolev registreerimisvorm või  saada oma info e-posti aadressile tof@ahhaa.ee. Siis on kindel, et su sündmus saab õigeks ajaks kirja.

Meil on kahju, et peame Eesti suurim ja vanim teadussündmuse pausile saatma, ent loodame, et ka väiksemas mahus suudame septembri lõpus toredaid elamusi ja avastamisrõõmu pakkuda. Täname südamest kõiki kaaskorraldajaid, kes on eelnevatel aastatel panustanud Eesti suurima teadusfestivali arengusse ning pakkunud läbi oma tegevuste võimalust teadusest osa saada.

Korraldustahet ja raudset tervist soovides,

Teadlaste öö korraldusmeeskond


Lisainfo: tof@ahhaa.ee

TEADLASTE ÖÖ 2020: REGISTREERIMINE
Email again:
Osaleja/asutuse liik
Sündmuse formaat (vali kõik sobivad variandid)
Kas sündmus on eelregistreerimisega?
Kui vastasid "jah" või "osaliselt", siis kuidas soovid registreerimise korraldada?
Eesti keeles