TÖF 2021: info kaaskorraldajale


Hea Teadlaste Öö festivali sõber!

Sel aastal toimub TÖF oma täies hiilguses! Seega ootame kõiki huvilisi üle Eesti osa võtma Teadlaste Öö festivali korraldamisest!

Selleaastaseks festivali peateemaks on toit ja kõik, mis sellega seondub – mõttetoit, mõju keskkonnale, ühiskonnale ja inimesele, toidu tootmine, käitlemine ja pakendamine, toidu raiskamine ja toidujäätmed jne. Niisis, teema on lai ja lubab kaaskorraldajal ise teemat tõlgendada.

AHHAA abistab omalt poolt kaaskorraldajaid sündmuse turunduse ja info levitamisega: lisame teie kava festivali kodulehele ning ürituse nähtavuse suurendamiseks lisame teid ka TÖF-i Facebooki lehe oma sündmuse kaaskorraldajaks. Lisaks valmistame sündmusele digivisuaalid (plakat, Facebooki päisebänner jne) ja trükitava printmaterjali (flaierid, kavad jne), mille toimetame teieni septembris.

Festivali raames ootame kõiki üldhariduskoole korraldama festivali eriprogrammi ning võtma osa keskkonnateemalisest võistlusest Meister-Komposter. Täpsema informatsiooni leiad siit.

Tänavust festivali rahastatakse Euroopa Komisjoni Horisont 2020 programmi Marie Skłodowska-Curie meetmetest, mistõttu on kaaskorraldajatel võimalus oma sündmuse jaoks küsida toetust (kulumaterjalid töötubadesse, meened viktoriinidele, esinejatasud teadlastele jne).

Täname südamest kõiki kaaskorraldajaid, kes on eelnevatel aastatel panustanud Eesti suurima teadusfestivali arengusse ning pakkunud läbi oma tegevuste võimalust teadusest osa saada. Loodame teid sel aastal uuesti kohata!

Teadlaste Öö festivalil sündmuse korraldamiseks palume täita alloleva registreerimisvormi.

Korraldustahet ja raudset tervist soovides,

Teadlaste Öö festivali korraldusmeeskond


Lisainfo: tof@ahhaa.ee

Esmasest osalemissoovist anna teada 30. juuniks (kogu programm ei pea olema lõplikult paigas).
Täielikku informatsiooni sündmuse kohta ootame hiljemalt 18. augustiks.


TEADLASTE ÖÖ FESTIVAL 2021: REGISTREERIMINE
Email again:
Osaleja/asutuse liik
Sündmuse formaat (vali kõik sobivad variandid)
Kas sündmus on eelregistreerimisega?
Kui vastasid "jah" või "osaliselt", siis kuidas soovid registreerimise korraldada?
Eesti keeles